Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę

„Cudownych rodziców mam!…” – słowa tej piosenki zna każdy z Was na pewno. Skoro mamy cudownych rodziców, to warto pomyśleć o tym, aby w odpowiedni sposób im to przekazać, żeby im podziękować za trud, który włożyli w nasze wychowanie. Tym bardziej, jeżeli planujecie wziąć ślub i urządzić wesele. Wtedy takie podziękowania dla Waszych rodziców są już obowiązkowe.

Wybór podziękowania

Podziękowania dla rodziców na stałe wpisały się już w kanon wesela. O stosownej porze, najczęściej przed oczepinami, które wypadają około północy, zespół lub DJ włączają wybrana przez Was piosenkę, a Wy już zapraszacie swoich rodziców do tańca. Wybór piosenki na podziękowanie zależy już od Was. Tradycyjna piosenka, to wcześniej wspomniany utwór U. Sipińskiej lub „Radość najpiękniejszych lat” A. Jantar. Nie wystarczy tylko jednak zwykła piosenka na takie podziękowanie. Trzeba do tego dobrać jakiś odpowiedni prezent.

Podziękowanie w formie prezentu

Kupno prezentu na taką okoliczność nie jest łatwe. Wiele par decyduje się na naprawdę tradycyjne podziękowania w formie koszów ze słodkościami. Takie kosze można zamówić w zwykłych sklepach spożywczych, gdzie dostępny jest szeroki asortyment spożywczy. Możecie również zamówić kosze w bardziej ekskluzywnych sklepach, gdzie dostępne są drogie czekoladki, kawy, herbaty oraz wiele innych produktów spożywczych, w tym również alkohole. Może jednak wybrać coś mniej tradycyjnego, coś bardziej nowoczesnego i trochę żartobliwego?

Podziękowanie w nowoczesnej formie

Na prezent możecie również zamówić specjalnie grawerowane wazony. Można na takich wazonach, statuetkach wykonać specjalną dedykację z Waszymi imionami oraz datą ślubu. To, co zostanie tam napisane zależy już tylko od Waszej pomysłowości. Jeżeli Wasi rodzice, to osoby z odpowiednim humorem, to możecie dla nich zamówić specjalne koszulki, które mają zabawne napisy. Wykonanie takich koszulek nie jest drogie a na pewno spotka się z wielkim uśmiechem oraz radością Waszych rodziców, wdzięcznych za takie sympatyczne podziękowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *