Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę

Wystrój mieszkania to bardzo ważna sprawa. Odpowiednio urządzone sprawi, iż wolne chwile spędzone w gronie rodzinnym bądź najbliższych przyjaciół będą przyjemne, wyjątkowe oraz niezapomniane. Jednak jest to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy posiadamy mały metraż. Ciężko wówczas sobie pozwolić na dużą ilość mebli, czy ogromne łóżko w sypialni. Na szczęście na pomoc przychodzą nam salony i sklepy meblowe, jak np. meblowy 24.pl, które w ofercie mają szeroki wybór funkcjonalnych mebli, dodatków, a także akcesorii. Przykładem jest coraz bardziej popularny i niezmiernie funkcjonalny półkotapczan w nowoczesnym stylu, który jest rewelacyjnym rozwiązanie w maleńkiej sypialni, czy otwartym salonie.

Czym właściwie są półkotapczany?

Ostatnimi czasy ceny nieruchomości ciągle idą w górę i większość osób decyduje się na zakup małego mieszkanka. Niestety niewielkie powierzchnie pomieszczeń wymagają odpowiedniego zaaranżowania oraz zastosowania różnych praktycznych rozwiązań. W takich sytuacjach przychodzą nam pomoc półkotapczany. Są to bardzo praktyczne i funkcjonalne meble, które możemy umieścić w niewielkiej sypialni lub salonie połączonym z jadalnia lub otwartą kuchnią. Te wielofunkcyjne meble to nic innego, jak chowane łóżka w szafie, które w ciągu dnia są niewidoczne i pomagają zaoszczędzić przestrzeni, a w nocy są wygodnym legowiskiem, które w pełni spełnia swoje funkcje.

Półkotapczany

Półkotapczan – idealny mebel do dziecięcego pokoju

Dla każdego rodzica aranżacja dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie. Jak tu urządzić małą powierzchnię, by pomieścić wszystkie dziecięce akcesoria, zabawki, a przy tym na co dzień było wygodnie, funkcjonalnie i do tego jeszcze podobało się naszej pociesze. Aby zaoszczędzić tą cenną przestrzeń, warto zastanowić się nad zakupem nowoczesnego łóżka w szafie, jak np. półkotapczan poziomy BED CONCEPT. Jest to praktyczny mebel, wykonany z wysokiej jakości materiałów, bezpieczny dla każdego dziecka, niezależnie od jego wieku. Posiada nowoczesny wygląd, a także podświetlaną półkę oraz lampki LED, które ułatwiają wieczorne czytanie książek.

Jak widzimy półkotapczany nie odeszły całkowicie w niepamięć. Obecnie są to niezastąpione i bardzo pożądane meble, które mają bardzo dużo zalet. Przede wszystkim są to łóżka w szafie, które w nocy tworzą przytulną sypialnię, a w ciągu dnia wnętrze o niepowtarzalnym i oryginalnym charakterze. Poza tym w każdej chwili możemy złożyć mebel i cieszyć się wolną przestrzenią w trakcie przyjmowania gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *