Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę
Porady

Jak osiągnąć idealnie gładkie ciało

Kto z nas nie marzy o idealnie gładkiej i miękkiej skórze? Sposobów usuwania zbędnego owłosienia na ciele jest bardzo dużo. Niechcianych włosków można się pozbyć dzięki ich goleniu jednorazową maszynką, a także stosując wosk, kremy do depilacji, depilator elektryczny czy decydując się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa we Wrocławiu, która stanowi najwygodniejszą i najbardziej skuteczną metodę usuwania owłosienia. Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje depilacje i dlaczego warto postawić na laserową depilację nóg we Wrocławiu?

Różne metody depilacji

Idealnie gładkie ciało bez zbędnego owłosienia na nogach, rękach, pachach, twarzy czy w okolicach bikini to niemal wymóg wpisujący się w aktualny kanon piękna. Ponadto depilacja bikini i innych części ciała stanowi obecnie naturalny element dbania utrzymania higieny. Istnieje kilka metod depilacji, które różnią się od siebie mechanizmem działania i skutecznością. Poznaj najpopularniejsze rodzaje depilacji.

  • Golenie maszynką jednorazową – bardzo popularna, szybka, bezbolesna i tania metoda usuwania owłosienia, która nie daje długotrwałych rezultatów. Odrastające, kłujące włoski mogą pojawić się już nawet kilkanaście godzin po ich zgoleniu. Metoda ta niesie również za sobą wysokie ryzyko zranienia skóry, w szczególności podczas depilacji bikini, ponieważ skóra w tym miejscu jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. Dlatego jeśli chodzi o okolice miejsc intymnych, warto rozważyć zabieg, jakim jest laserowa depilacja brazylijska we Wrocławiu. Po goleniu włosków maszynką na skórze często pojawiają się również rozmaite podrażnienia w postaci krostek czy zaczerwienień skóry. Zamiast tracić czas i nerwy na codzienne golenie włosków jednorazową maszynką, dużo lepszym pomysłem jest poddanie się zabiegowi, jakim jest laserowa depilacja nóg we Wrocławiu.
  • Depilacja woskiem – polega na nałożeniu na skórę ciepłego wosku, a następnie jego zerwanie szybkim i energicznym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. To metoda usuwająca włoski wraz z cebulkami, której efekty widoczne są od razu po przeprowadzeniu, a odrastające włoski są cieńsze i słabsze. Niestety jest to bolesny sposób usuwania owłosienia, po przeprowadzeniu którego skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, a w dalszej perspektywie może powodować wrastanie włosków i powstawanie stanów zapalnych. Decydując się przede wszystkim na depilację bikini woskiem, należy być bardzo ostrożnym, ponieważ w okolicach miejsc intymnych skóra jest wyjątkowo wrażliwa, a nieumiejętne zerwanie wosku może doprowadzić do uszkodzenia naskórka i przerwania ciągłości skóry. Raz na dobre zapomnisz o wszystkich problemach związanych z depilacją woskiem, jeśli zdecydujesz się depilację laserową we Wrocławiu.
  • Depilacja za pomocą kremu do depilacji – niewątpliwą zaletą tej metody jest bezbolesność, możliwość stosowania do każdej części ciała, a także osłabienie odrastających włosków. Dzieje się tak dlatego, że kremy do depilacji zawierają związki chemiczne wpływające nie tylko na strukturę włosa na powierzchni skóry, ale też wnikają nieco głębiej. Niestety kremy do depilacji często powodują podrażnienia i zaczerwienienia. Dużo skuteczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest depilacja nóg we Wrocławiu.
  • Depilacja przy pomocy depilatora elektrycznego – zasada działania depilatora polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulką, co jednocześnie można uznać zarówno za zaletę, jak i wadę. Bez wątpienia zaletą jest dość długotrwały efekt depilacji, który utrzymuje się średnio 3-4 tygodnie. Niestety największą wadą tej metody jest bolesność. Depilator posiada sprężynki, które chwytają włoski i wyrywają w taki sam sposób, jak przy użyciu pęsety, co wiążę się z dość mocnymi dolegliwościami bólowymi. Depilacja przy użyciu depilatora może również sprzyjać wrastaniu włosków. Dlatego zamiast co miesiąc depilować ciało depilatorem i narażać się na ból i podrażnienia z tym związane, rekomendujemy Ci zdecydowanie na pakiet zabiegów depilacji laserowej w promocji, dzięki której przez długie lata można cieszyć się gładką, piękną skórą.

Depilacja laserowa we Wrocławiu – najlepszy sposób na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia

Jedynym niezawodnym sposobem dającym możliwość trwałego usuwania niechcianych włosków jest depilacja laserowa we Wrocławiu. To wysoce skuteczny i bezpieczny zabieg, który przeprowadzamy przy użyciu innowacyjnego i najnowszego na polskim rynku lasera diodowego, jakim jest Mediostar Next PRO. Jego działanie opiera się na fototermolizie selektywnej. Emitowana przez laser wiązka światła o dokładnie określonej i skutecznej długości fali pochłaniana jest przez melaninę, czyli ciemny barwnik włosa. W efekcie powstaje ciepło, które skutkuje uszkodzeniem mieszków włosowych i komórek biorących udział w tworzeniu nowych włosów. Dlatego laserowa depilacja brazylijska we Wrocławiu, jak i depilacja nóg, pach, rąk czy twarzy to wysoce efektywna, a przy tym bezpieczna, komfortowa i w zasadzie bezbolesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Warto przy tym dodać, że laserowa depilacja nóg we Wrocławiu nie wiąże się z koniecznością uszkodzenia skóry i delikatnej struktury naskórka, ponieważ światło lasera trafia bezpośrednio w cebulkę włosa.

Laserowa depilacja brazylijska we Wrocławiu, jak i laserowe usuwanie owłosienia z okolic nóg, pach, rąk czy twarzy to komfortowy zabieg dający długotrwałe rezultaty, który wykonywany jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu, co daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności procedury zabiegowej.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zdecyduje się na pakiet zabiegów depilacji laserowej w promocji, by przez długi czas móc cieszyć się miękką i jedwabiście gładką skórą bez zbędnego owłosienia.

Powiązane artykuły
Porady

Jak tanio podróżować?

Podróżowanie nie musi być drogie, obecnie można liczyć na tanie…
Porady

Wykrywanie oszustw, poszukiwanie osób

Trudna do rozwiązania sprawa? Poszukując pomocy w znalezieniu optymalnego wyjścia…
Porady

3 najlepsze prezenty na parapetówkę

Świętowanie przeprowadzki do nowego mieszkania czy domu jest niekwestionowaną tradycją,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.