Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę

Dom można porównać do spójnej kompozycji, w której wszystkie elementy powinny mieć swoje miejsce i stanowić harmonijną całość. Obecnie oferowane grzejniki mają różne kształty i rozmiary, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. Dodatkowo wyróżnia je nowoczesny design, dzięki czemu nie musimy ich ukrywać pod firankami, co jeszcze parę lat temu było powszechne przy starych, szpecących kaloryferach.

Szeroka gama asortymentu dekoracyjnych grzejników pokojowych i grzejników łazienkowych pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni dzięki funkcjonalności i niezwykłej estetyce designerskich grzejników. Mamy wiele możliwości na wkomponowanie kaloryferów artystycznych do naszych pomieszczeń. To Ty wybierasz, czy mają one stać się integralną częścią przestrzeni czy ukrytym aprowizatorem ciepła. 

Sposób na grzejniki pokojowe – przytulne miejsce przy oknie

Grzejniki są często montowane poniżej linii okna, co stwarza możliwość zbudowania osłony, która może pełnić funkcję siedziska przy oknie. To rozwiązanie ma dwie ogromne zalety, ponieważ natychmiast sprawia, że ​​okno staje się przytulnym kącikiem do czytania, ciepłym i wygodnym w użytkowaniu przez cały rok. Dodatkowo jest to optymalna lokalizacja dla grzejników pokojowych, gdyż umieszcza się je najczęściej na „najchłodniejszych” ścianach. Doskonale sprawdzi się tu poziomy grzejnik pokojowy Irsap Piano 2 z oferty strony artykulygrzewcze.com. Warto również wspomnieć o modernistycznym grzejniku pokojowym z płaską płytą Radox Nova Exclusive, który pozwala na pokrycie płyty grzewczej ozdobną grafiką, dzięki czemu Twój salon zyska obraz, który grzeje!

Grzejnik łazienkowy – więcej niż wieszak na ręczniki

Z pewnością większość osób wybierających grzejniki łazienkowe kieruje się ich praktycznością, czyli możliwością łatwego powieszenia na nich ręczników czy wysuszenia drobnego prania. Jednak szeroka i różnorodna oferta dekoracyjnych grzejników łazienkowych AG Grzejniki Design pozwala puścić wodze fantazji i wybrać modele nie tylko funkcjonalne, ale i piękne! Przykładem tego jest m.in. artystyczny kaloryfer łazienkowy Radox Empire Retro, którego styl retro lat 60. idealnie sprawdzi się we wnętrzach loftowych. Inną intrygującą propozycją jest łazienkowy grzejnik Radox Smart Chrom – kameleon wśród kaloryferów, który można określić ogrzewającą łazienkę półką!

Nowatorskie podejście do ogrzewania – grzejniki kanałowe

Grzejniki kanałowe są niezwykle dyskretnym i subtelnym sposobem na ogrzanie pomieszczenia. Jedynym widocznym ich elementem jest elegancka kratka, która w żaden sposób nie wpływa na aranżację. Z uwagi na to ich największą zaletą jest fakt, że zajmują one znikomą ilość miejsca, gdyż nie wymagają zamontowania na ścianie. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych domach, jak i biurach czy hotelach. Na stronie artykulygrzewcze.com znajdziemy wersję grzejników kanałowych zarówno z wentylatorem, jak i bez wentylatora.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń grzewczych AG GrzejnikiDesign. Oprócz dekoracyjnych grzejników pokojowych, designerskich grzejników łazienkowych czy nowoczesnych grzejników kanałowych, dystrybutor renomowanych marek kaloryferów przygotował również unikalną propozycję „grzejników dostępnych od ręki”! Modele ze stanu magazynowego można kupić bez czekania w atrakcyjnych cenach nawet do -60%!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *