Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę

Jeśli Twoje okna dni świetności mają już za sobą, zastąpienie ich energooszczędnymi oknami z podwójnymi lub potrójnymi szybami może znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie, jednocześnie zwiększając wartość i atrakcyjność domu.

Jednak wybór odpowiednich okien do domu może być przytłaczający, biorąc pod uwagę wszystkie style, materiały i funkcje, które są dostępne. Ponadto, dobór stolarki okiennej to ważna decyzja, bo jest inwestycją na lata i oczekuje się, że nowe okna będą służyć nam kolejne dziesiątki lat. Przegląd możliwości i zapoznanie się ze specyfiką, cenami i zaletami różnych rodzajów okien przed podjęciem decyzji może zaoszczędzić późniejszych bólów głowy.

Okna aluminiowe Fintecnic – elegancja i estetyka smukłych profili

Fintecnic ma w swojej ofercie atrakcyjne cenowo okna aluminiowe wyłącznie produkcji tej firmy, która wytwarza je w nowoczesnym parku maszynowym z 2020 roku. Dzięki smukłej linii okien aluminiowych nie tylko uzyskasz nowoczesne i stylowe ramy okienne, ale również najwyższej jakości funkcjonalną i trwałą stolarkę okienną.  

Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, eleganckim, czystym liniom i wyjątkowej klasie termicznej, modernistyczne okna aluminiowe Fintecnic nie tylko wpuszczą do Twojego domu maksimum światła, ale także zapewnią Ci wyjątkową jakość, wydajność i oszałamiającą estetykę, która uzupełni i poprawi estetykę każdego budynku.

Wszystkie smukłe okna aluminiowe zostały wyprodukowane w najwyższym możliwym standardzie i są dostępne w szerokiej gamie niestandardowych kolorów, stylów i wzorów z palety RAL. Polecamy m.in. energooszczędne okno dwuskrzydłowe MB104, które stanowi najbardziej zaawansowany technologicznie model okien aluminiowych. Idealnie sprawdzi się w budownictwie pasywnym i elementach architektonicznej zabudowy zewnętrznej, gdzie potrzebna jest niska przenikalność cieplna i podwyższona izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz duża wytrzymałość konstrukcji.

Ponadczasowe piękno drewnianych okien

Drewniane okna są uniwersalnym wyborem i nadają elewacji oraz eleganckiego, wyrafinowanego wyglądu. Będąc słabym przewodnikiem ciepła, drewniane okna oszczędzają więcej energii niż aluminium. Chociaż nie musisz martwić się rdzą, te ramy wymagają jednak nieco więcej pielęgnacji i specjalnej konserwacji drewna, aby przez długie lata wyglądały doskonale. Chociaż okna drewniane to droższy wybór w porównaniu innymi rodzajami stolarki okiennej, to dobrej jakości drewniane ramy wytrzymują naprawdę długo i nie ulegają skręcaniu czy wypaczaniu. Fintecnic proponuje w swoim asortymencie wysokiej klasy okna drewniane z drewnem klejonym trójwarstwowo, wysokimi parametrami izolacyjności i wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego lub dębowego.

Moskitiery – na ratunek przed insektami!

Latem często otwieramy okna, aby zapewnić odpowiednią wentylację, wymienić powietrze w pomieszczeniu czy usunąć nadmiar wilgoci i innych zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Często jednak jednocześnie musimy bronić się przed owadami i innymi niepożądanymi gośćmi pojawiającymi się w domu.

Najskuteczniejszą metodą uniknięcia latających i gryzących owadów są moskitiery. Stanowią nie tylko doskonałą ochronę przed owadami, ale także chronią nas przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do światła i powietrza.

Moskitiery są odpowiednie do wszystkich typów okien, więc możesz cieszyć się świeżym powietrzem bez owadów!

Fintecnic oferuje szeroką gamę systemów moskitier

  • Moskitiery ramkowe
  • Moskitiery drzwiowe
  • Moskitiery rolowane
  • Moskitiery przesuwane
  • Moskitiery plisowane
  • Moskitiery anti-smog
  • Moskitiery MRS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *