Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę
Blog

Przyjaciele powracają!

„Friends: The Reunion”, czyli „Przyjaciele: Spotkanie po latach”, już 27 maja na platformie HBO MAX pojawi się długo wyczekiwany powrót gwiazd sitcomu „Przyjaciele’.

Kultowy serial

Ta produkcja po prostu się nie starzeje, kochają ją młodzi i starzy, a jej popularność tylko rośnie. W popkulturze na stałe już zagościły powiedzenia i sytuacje z serialu. Perypetie szóstki przyjaciół z Manhattanu wywoływały u nas śmiech, wzruszenie i łzy. Szybko się z nimi zżyliśmy.

friends reunion
Instagram: @jenniferaniston

Wielki powrót

Nic więc dziwnego, że informacje o ich powrocie wzbudziła takie zainteresowanie i podekscytowanie fanów. Sam widok, tych aktorów razem wzbudził w fanach radość. . Na ekranie znów pojawi się pełna obsada kultowego serialu: David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt Le Blanc i Jennifer Aniston. Nie będzie to jednak odcinek serialu opowiadający o losach przyjaciół po latach. Niektórzy fani nie ukrywają, że są tym nieco rozczarowani. To co dostaniemy nie wydaje się jednak wcale takie złe, będzie to seria wywiadów, które odbędą się na kultowych dla serialu planach filmowych.

Goście specjalni

W tym specjalnym programie zobaczymy nie tylko tytułową grupę przyjaciół, ale także wyjątkowi goście specjalni. Zobaczymy aktorów, którzy pojawili się jako goście w serialu, ale także fanów, którzy obecnie sami są sławni. Pojawi się między innymi James Corden, który będzie prowadził wywiad z gwiazdami na tle słynnej fontanny. Jako gości zobaczymy także BTS, Justina Biebera, czy Lady Gagę.

Friends: The Reunion
Instagram: @_schwim_

Widać radość!

Mimo, że od wyemitowania ostatnio odcinka przyjaciół minęło 17 lat. Aktorzy pomimo, iż przyznają, że pozostają w przyjacielskich kontaktach i spotykali się co jakiś czas w różnych konfiguracjach, to pierwszy raz kiedy widzieli się w 6, po 17 latach. Nie ukrywali wzruszenia. Nie da się ukryć, że aktorzy postarzali się od czasu końca emisji serialu. Najbardziej widocznie te lata odbiły się na Matthew Perrym, który w szczerym wywiadzie przyznał, że nie pamięta już wiele z kręcenia serialu, ponieważ był wtedy głęboko uzależniony od leków i alkoholu.

Powiązane artykuły
Blog

Depilacja laserowa latem

Depilacja laserowa latem to temat bardzo powszechny jednak wzbudzający wiele…
Blog

Inwertery do instalacji fotowoltaicznych – do czego służy i jak wybrać odpowiedni?

panele fotowoltaiczne inwertor
Blog

Metody wzmacniania gruntów podczas prac budowlanych i ich charakterystyka

Różnego rodzaju prace budowlane, zwłaszcza te zakładające wykopy w gruncie,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.