Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę
Zdrowie

Woda dla pracowników w upały

Podczas upałów, ciepłych dni szczególnie trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Podczas wysokich temperatur tracimy sporą ilość wody, częściej pocimy się. Warto pamiętać, jak ważne znaczenie dla zdrowia ma woda. Jednym z wielu jej zadań jest transportowanie składników odżywczych w organizmie, wpływa na prawidłowe trawienie pokarmów a także reguluje temperaturę ciała. Odpowiednia ilość wody w organizmie zapewnia jędrną i zdrowo wyglądającą skórę.

W przypadku picia zbyt małej ilości wody może wystąpić odwodnienie organizmu. Objawy odwodnienia to omdlenia, brak sił, ogólne osłabienie, wymioty i biegunka. Każdy powinien pamiętać o odpowiedniej ilości płynów wypijanych w ciągu dnia. Istoty jest również rodzaj pitej wody, liczy się tutaj przede wszystkim jej skład. W miejscach pracy powinna być zapewniona woda mineralna dla pracowników. Staropolska woda w butelkach dla firm to bardzo dobre rozwiązanie. Można zaopatrzyć się w wodę gazowaną, lekko gazowaną lub niegazowaną. Jest ona bogata w magnez i wapń a także wiele innych, wartościowych pierwiastków mineralnych.

hurtownia wody

Staropolska woda mineralna źródłem zdrowia

Staropolska woda mineralna dostarcza bogactwa minerałów, zdarza się że jest to dobry sposób na uzupełnienie niedoborów w diecie. Istotny jest odpowiedni poziom mineralizacji wody. Bardzo ważna jest zawartość magnezu, która ma wpływ na układ naczyniowy, mięśniowy i odpornościowy. Oczywiście istotny jest również sód, który pozytywnie wpływa na gospodarkę elektrolitową, wapń natomiast wspomaga układ kostny.

Zwłaszcza w trakcie upałów człowiek się poci, a wraz z potem szybko traci się sód oraz inne ważne składniki mineralne, które regulują gospodarkę wodno-elektrolitową. Tak więc idealna w czasie upałów będzie Staropolska woda mineralna. Woda w butelkach dla firm to bardzo dobry pomysł dla przedsiębiorców, którzy dbają o swoich pracowników. Powinni mieć oni stały dostęp do wody mineralnej. Woda w butelkach to praktyczne rozwiązanie, dzięki temu można ją zawsze mieć przy sobie.

Powiązane artykuły
DomZdrowie

Miejsce na pracę w domu

Coraz więcej osób decyduje się na prace w domu. A…
Zdrowie

Jak wspierać funkcjonowanie własnego układu nerwowego?

Współcześnie wymaga się od nas bycia w najlepszej formie, zawsze…
Zdrowie

Higiena intymna - żele, płyny, emulsje - jak kupować?

Temat higieny miejsc intymnych już dawno przestał być tematem tabu….

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.