Publikujemy dla was

artykuły i informacje 24 na dobę

Nawilżacze powietrza szturmem zdobyły biura i domy tysięcy polaków. Trudno się temu dziwić – polepszają one samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Mowa tu o poprawie cery, koncentracji, czy nawet zapobieganiu chorobom zatok i dróg oddechowych. Niektóre nawilżacze powietrza są w stanie dodatkowo oczyszczać powietrze.

Są to bardzo zaawansowane konstrukcje, mimo to produkty dobrych marek są niemal bezawaryjne. Posiadają atrakcyjny wygląd i pięknie przyozdabiają pokoje gościnne. Zawsze jednak przyjdzie moment na postawienie sobie pytania – jaki nawilżacz powietrza wybrać? Postaramy się znaleźć wyjście z tego dylematu, przedstawiając ranking najlepszych pięciu propozycji:

nawilżacz powietrza

5. Air&Me Gota KID

Gota KID to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o niepowtarzalnym wyglądzie. Bardzo przystępne cenowo urządzenie z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. W zestawie jest 8 rodzajów naklejek na obudowę, ponadto w nocy Gota KID efektownie się świeci. Wszystko dzięki wbudowanej diodzie LED. Technicznie rzecz biorąc omawiany nawilżacz powietrza także jest bez zarzutów. Automatyczne wyłączanie w przypadku opróżnienia zbiornika wody, czy łatwość obsługi to duże plusy. W sam raz na początek i odkrycie, czym są nawilżacze powietrza.

4. Stylies Taurus

W odróżnieniu od Gota KID, uplasowany na 4 miejscu Stylies Taurus to nawilżacz powietrza parowy. Technologia parowa ma wielu zwolenników, zaś model Taurus dodatkowo charakteryzuje się świetnym systemem, umożliwiającym produkcję pary pozbawionej bakterii. Woda jest ogrzewana aż do 100 stopni, a powstała w wyniku tego procesu para wydostaje się do pomieszczenia. Główne zalety Taurusa to duży, 7 litrowy zbiornik na wodę oraz oszczędność olejków. W jego przypadku wystarczą jedna lub dwie krople.

3. Stylies Carina

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Carina to urządzenie z wyższej półki. Kompaktowe rozmiary i sterylizacja za pomocą jonów srebra wyróżniają go na tle tańszych alternatyw. Wiele recenzji tego urządzenia podkreśla jego wysoką kulturę pracy. Jest to prawda, czego dowodem jest zaledwie 31 decybeli podczas nawilżania. Małe rozmiary to także zauważalna energooszczędność.

2. Winix AW600

Winix AW600 to oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym. Dzięki temu otrzymujemy dwa urządzenia w jednej, gustownie zaprojektowanej obudowie. Czysto techniczne detale także uzasadniają uplasowanie go na 2 pozycji. Technologia WINIX Plasma Wave emituje dodatnie i ujemne jony wraz z antymikrobową powłoką redukują do 99,97% szkodliwych zanieczyszczeń.

1. Stylies Aquarius AQUA0002

Aquarius to bezapelacyjny zwycięzca naszego rankingu. To nawilżacz powietrza ewaporacyjny z funkcją oczyszczania powietrza. Odpowiada za to kostka Silver Cube, zawierająca w sobie jony srebra. Jak na urządzenie najwyższej klasy przystało, Aquarius pracuje praktycznie bezobsługowo: wystarczy ustawić poziom wilgoci, a nawilżacz powietrza sam zadba o jego utrzymanie. Dotykowy panel jest bardzo nowoczesny i intuicyjny, zaś wiele różnych trybów (clean, auto, night) ułatwia codzienną obsługę. To prawdziwe domowe centrum uzdatniania powietrza.

nawilżacz powietrza ewaporacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *